Tüm odalarda kablosuz internet bağlantısıKar's Otel Tanıtım Broşürü (PDF)

Modern çizgilerle dekore edilen her odada farklı pudra tonları tercih edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz (wireless) internet bağlantısı ve çalışma masaları bulunmaktadır. Yine tüm odalarda 6 metrekare "king size" yataklar tercih edilmiştir ve her bir oda, kendisine özel dikilmiş olan çarşaf, örtüler ve yüksek kalitede kaz tüyü uyku takımlarıyla döşenmiştir. Otel misafirleri 24 saat oda servisiyle kaliteli bir hizmet alırlar. Kar's Otel'in 8 odasından 5'i standart odadır. Her katta farklı bir renk hakimiyetiyle döşenen standart odalarda ihtiyacınız olan her türlü konfor mevcuttur. LCD televizyon, telefon ve kablosuz internet bağlantısı standartdır.

Akyaka, Selim, Susuz, Digor ve Kağızman Kar's Otel'in standart odalarıdır.

Standart oda Standart oda Standart oda Standart oda

Aras Suite

Özel olarak Aras Suite'de şömine, uzun şezlong tarzı dinlenme kolduğu, dizüstü bilgisayar çalışma masası bulunmaktadır. Bu oda Kar's Otel'in büyük bir terasa sahip olan özel bir odasıdır. Modern bir odanın terasından tarihi Kars sokaklarını izlemek, misafirleri eşsiz bir yolculuğa çıkaracaktır.

Aras Suite Aras Suite Aras Suite Aras Suite Aras Suite

Arpaçay Aile Connection Suite

Kar's Otel'in en üst katını kaplayan tek suittir. Arpaçay Suite, kendi içinde iki farklı odayı barındırır. İki ayrı yatak odasının iç içe konumlandığı bu odamız çatı katının sıcaklığını taşımaktadır. Çocuklu konuklarımız için geniş alanıyla uygun bir konaklama seçeneğidir.

Arpaçay Suite Arpaçay Suite Arpaçay Suite Arpaçay Suite

ANİ RESTAURANT

Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler Kar's Otel'de...

Kars'ın ve Kar's Otel'in rengi olan beyaz, bu dünya restaurantının da rengi olmuştur. Ani Restaurant'ta her sabah uzun kar beyazı orta masada hazırlanmış eşsiz bir kahvaltı misafirlere sunulmaktadır. Menüsü Ankara ve İstanbul'un ünlü şefi Şemsettin Usta tarafından hazırlanmış olup, başta İtalyan ve Fransız olmak üzere dünya mutfaklarının en özel yemek ve tatlılarını sunmaktadır.

Ani Restaurant Ani Restaurant Ani Restaurant Ani Restaurant Ani Restaurant
SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ

Sarıkamış ilçe merkezinin güneydoğusunda yer almaktadır. 2634 m yüksekliğindeki...

ayrıntılı bilgi..
ANİ ANTİK KENTİ

Ani harabeleri Kars'a 48 kiklometre uzaklıkta, Ermenistan sınırına yakın bir bölgede...

ayrıntılı bilgi..
ÇILDIR GÖLÜ

Kars ile Ardahan sınırındaki Çıldır Gölü, 123 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir...

ayrıntılı bilgi..